خانه

SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. کارخانه تور

گواهی
چین SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. گواهینامه ها
چین SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  توضیحات کلی خط تولید

  کارگاه پارک صنعتی جیزونگ با مساحت 42000 متر مربع ، که چاپگر دو ردیابی سامسونگ را با دقت بالا ، ماسک تراشه دو ردیابی با سرعت و دقت بالا وارد کرده است ، دستگاه قطعات درج تمام اتوماتیک پاناسونیک و سایر تجهیزات تولید خودکار و کامل- تستر خمیر لحیم کاری خودکار Pami SPI ، تستر اتوماتیک نوری MIRTE AOI و سایر تجهیزات تست بر روی خط بالا. کل سیستم تولید اتخاذ سیستم اطلاع رسانی و تولید هوشمند دیجیتال ، سیستم مانیتورینگ بصورت آنلاین و سیستم تست اتوماتیک ، می توان کارگاه و برنامه تولید را مرور کرد ، تولید گزاره را بطور خودکار تولید کرد و همچنین بیانیه را از طریق شبکه توزیع خودکار به شخص مسئول مربوطه ارسال کرد. در ضمن ، سیستم مدیریت مواد مدیریت کل مواد کارخانه را در بر می گیرد. این امر باعث می شود که اطلاعات واقعی و مدیریت تولید هوشمند از مدیریت مواد و ورودی ها و مدیریت تولید تا مدیریت خط تولید وارد شود.

 • تحقیق و توسعه

  با دو بخش نرم افزار ، مهندس نرم افزار در کل 55 نفر سخت افزار دیجییتال و تیم سخت افزاری O / E ، مهندسین سخت افزار 37 نفر 3.3 مهندس ارشد با مدرک دکتر ، ارشد مهندس نرم افزار 10 ، مهندس سخت افزار 8 ، همگی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. پرسنل D دارای مدرک لیسانس یا بالاتر هستند و از دانشگاه های کلیدی در چین فارغ التحصیل شده اند. به عنوان عضو آزمایشگاه فناوری تلویزیون دیجیتال کابل SARFT (آزمایشگاه مشترک SARFT) ، جیزونگ تحقیق و توسعه را به عنوان جهت دار حفظ می کند ، همکاری های استراتژیک را با شرکتهای مشهور بین المللی انجام می دهد ، مانند به عنوان HUAWEI Hisilicon و توافق نامه همکاری استراتژیک را تنها به عنوان طرف مجاز مجاز به امضا رساند. در همان زمان با ZTE ، Broadcom ، Qualcomm ، MTK ، کره جنوبی CITECH ، ST (st) و سایر افراد مشهور.

  شریک استراتژیک Jizhong-ST

  جیشونگ-کره جنوبی شریک استراتژیک CITECH

  شریک استراتژیک Jizhong-Hisilicon

  به منظور پاسخگویی به نیازهای توسعه محصول ، Jizhong پیروی از استراتژی تحقیق و توسعه مستقل ، و ایجاد دپارتمان های مربوطه و بخش کنترل مدیریت ، برای انجام فناوری های جدید و تحقیق و توسعه محصول جدید و استانداردهای تست محصول مرتبط ، فرمول مقررات فرآیند تولید. از همه ما ، "مرکز تحقیق و توسعه" را راه‌اندازی کردیم که از "بخش توسعه فناوری" ، "بخش توسعه نرم افزار" و "بخش کیفیت" تشکیل شده است. بخش توسعه فناوری مسئول سخت افزار تحقیق و توسعه است. از انواع مختلف محصولات .Software توسعه بخش نرم افزار مسئول تحقیق و توسعه نرم افزار چند کسب و کار. در مراحل اولیه ما ، ما به طور کامل ویژگی های کیفیت محصول را در نظر بگیریم. بخش کیفیت باید نظارت بر کل مراحل تحقیق و توسعه بر اساس ریسک محصول و اثربخشی ایمنی. تجزیه و تحلیل کیفیت و کنترل توسط بخش کیفیت انجام می شود. در همان زمان ، به منظور اطمینان از موفقیت در توسعه محصول جدید ، "کمیته پروژه محصول" و "کمیته بررسی فنی" مسئول بررسی تمامی مراحل هستند.

اطلاعات تماس
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

تماس با شخص: Mrs. Lynn

تلفن: +86 18049633403

فکس: 86-29-88223931

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)