خانه محصولاتFTTH ONT

پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU

گواهی
چین SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. گواهینامه ها
چین SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU

پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU
پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU

تصویر بزرگ :  پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: JiZhong
شماره مدل: JZOG-3407
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: اندازه جعبه بیرونی: 37x35x27CM ، وزن: 6 کیلوگرم در هر کارتن Qtys: 10 قطعه در هر کارتن
زمان تحویل: 5 کار روزها
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 10000pcs در هر ماه

پوشش پلاستیکی FTTH ONT 4FE ONU با VOIP WIFI USB Homg Gateway GPON ONU

شرح
طول موج:: Tx 1310nm ، Rx1490nm قدرت نوری Tx:: 0 ~ 4dBm
حساسیت Rx:: -27dBm تصدیق:: MAC / Key / LOID
فیبر نوری:: 9/125 فیبر تک حالته امنیت: فیلتر آدرس MAC
عملیات: تست پروکسی PPPOE / DHCP اندازه: 170x118x38mm
برجسته:

دستگاه فیبر نوری

,

دستگاه خاتمه شبکه نوری

FTTH ONT 4Ports شبکه کابل فیبر نوری 4FE ONU با VOIP WIFI USB homog دروازه GPON ONU

توضیحات محصول:

* سری 1GE3FE + WiFi + POTS به عنوان HGU (واحد دروازه هوم) در راه حل های مختلف FTTH طراحی شده است.

* سری 1GE3FE + WIFI + POTS مبتنی بر فن آوری XPON بالغ و پایدار ، مقرون به صرفه است. با دسترسی به EPON OLT یا GPON OLT می توانید به صورت دستی با EPON و GPON سوئیچ کنید.

* سری 1GE3FE + WIFI + POTS قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، قابلیت انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند تا عملکرد فنی ماژول China Telecom EPON CTC802.3-2005 و استاندارد GPON ITU-T را تضمین کند .984.1 / 2/3/4؛

* سری 1GE3FE + WIFI + POTS توسط چیپست Hisillicon طراحی شده است.

پردازش داده ها
1. پشتیبانی از انتقال سرعت داده های خطی دو طرفه ، پشتیبانی از جدول آدرس 256 MAC
2. پشتیبانی از بسته 802.3 SNAP و Ethernet II ، پشتیبانی از تعریف اولویت 802.1P / Q ، زمینه IP DSCP ، اولویت مبتنی بر تعریف ACL
3. پشتیبانی از شناسایی برچسب ، اصلاح و اضافه کردن. پیام پروتکل پشتیبانی را شناسایی و ضبط کنید
4. پشتیبانی از قانون ACL (پشتیبانی از فرمت MAC / IP / TCP / UDP / ICMP / IGMP / IPv6)
5- نرخ اترنت از نرخ تطبیقی ​​یا دستی و دوپلکس کامل / نصف پشتیبانی می کند
6. پشتیبانی از گواهی 802.1x ، پروتکل STP / RSTP
7. کنترل ترافیک بر اساس ورودی؛ عملکرد QoS را پشتیبانی کنید
مولفه های
مورد سخت
پوسته پوشش پلاستیکی محیط کار دمای کار: 0 تا 50 درجه سانتیگراد
جسمی ابعاد مورد: دمای ذخیره سازی: -40 تا 85ºC
وزن 0.2kg / pc رطوبت عملیاتی: 10٪ تا 90٪ (غیر چگالش)
نشانگر Power / PON / LOS / LAN رطوبت ذخیره سازی: 10٪ تا 90٪ (غیر چگالش)
برگه اطلاعات درگاه
پارامتر PON طول موج: Tx 1310nm ، Rx1490nm اترنت VLAN Tag / UNTAG
توان نوری Tx: 0 ~ 4dBm Q در Q VLAN
حساسیت Rx: -27dBm محدودیت آدرس MAC
دو جهت FEC (تصحیح خطا به جلو) یادگیری آدرس MAC
تأیید اعتبار: MAC / Key / LOID دو لایه IPv6 انتقال شفاف
فیبر نوری: فیبر تک حالته 9/125 1: 1 VLAN / N: 1VLAN / VLAN انتقال شفاف
عملکرد
QoS محدودیت سرعت اترنت O&M OMCI / UI وب
تبدیل VLAN TAG / UNTAG ، تبدیل VLAN را پشتیبانی کنید 802.1ag OAM اترنت
محدودیت سرعت بندر را پشتیبانی کنید تشخیص حلقه
اولویت 802.1p نظارت بر لینک نوری
کنترل طوفان پخش شود IGMP v2 / v3 snooping
نقشه برداری جریان جیغ زدن MLD v1 / v2
امنیت فیلتر آدرس MAC پایین سوئیچ VLAN / انتقال شفاف
عمل تست پروکسی PPPOE / DHCP محدودیت سرعت پیام IGMP / MLD

فهرست فنی:

مورد فنی جزئیات
PON I nterface پورت 1 G / EPON (EPON PX20 + و کلاس GPON B +)
دریافت حساسیت: 2-2 7 dBm
انتقال قدرت نوری: 0 ~ + 4dBm
فاصله انتقال: 20 کیلومتر
طول موج TX : 1310nm ، R X: 1490nm
نوری من نوری انکنر SC / A PC C
رابط POTS 1 اتصال FXS ، RJ11
پشتیبانی: کدگذار G.711 / G.723 / G.726 / G.729
پشتیبانی: T.30 / T.38 / G.711 حالت فکس ، رله DTMF
تست خط طبق GR-909
LAN I nterface رابط های اترنت تطبیقی ​​خودکار 1 x 10/100 / 1000Mbps و 1 x 10 / 100Mbps. اتصال کامل / نیمه ، RJ45
CATV I nterface RF ، WDM ، قدرت نوری: + 2 ~ -18dBm
از دست دادن بازتاب نوری: d45dB
طول موج گیرنده نوری: 10nm 15 1550
دامنه فرکانس RF: 1000 H 1000MHz ، امپدانس خروجی RF: 75Ω
سطح خروجی RF: 78dBuV
دامنه AGC: 0 ~ -15dBm
MER: ≥32dB @ -15dBm
بی سیم مطابق با IEEE802.11b / g / n ،
فرکانس عملکرد: 2.400-2.4835GHz
پشتیبانی از MIMO ، سرعت تا 300Mbps ،
2T2R ، 2 آنتن خارجی 5dBi ،
پشتیبانی: M SSID نهایی
کانال: خودکار
نوع مدولاسیون: DSSS ، CCK و OFDM
طرح رمزگذاری: BPSK ، QPSK ، 16QAM و 64QAM
رهبری 11 LED ، برای وضعیت WIFI ، WPS ، PWR ، LOS ، PON ، LAN1 ~ LAN2 ، FXS ، اینترنت ، فرسوده ، عادی
دکمه فشار 3 ، برای عملکرد تنظیم مجدد ، WLAN ، WPS
عامل عملیاتی C دما: 0 ~ +50
رطوبت: 10٪ ~ 90٪ ( غیر چگالش )
وضعیت نگهداری دما: -30 60 +60
رطوبت: 10٪ ~ 90٪ ( غیر چگالش )
برق S به اندازه کافی DC 12V / 1A
بعد، ابعاد، اندازه 170mm 170 118mm × 38 mm ( L × W × H )
وزن خالص 0.24 کیلوگرم

اطلاعات تماس
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

تماس با شخص: lxn@jzkjgroup.com

تلفن: +8618392383977

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)