خانه محصولاتترمینال خط نوری OLT

ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت

گواهی
چین SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. گواهینامه ها
چین SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت

ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت
ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت

تصویر بزرگ :  ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: JIZHONG
گواهی: ISO9001
شماره مدل: JZOLT-G08
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pc
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1PC / CTN
زمان تحویل: بستگی دارد
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: (100 عددی) / ماه

ترمینال خط نوری GPON OLT در فضای باز EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت

شرح
نام محصول: ترمینال EDFA ترمینال خط نوری GPON 8 Port OLT طول موج کار: 1560 60 1540
رابط: 8 پورت GPON SFP کنسول: پشتیبانی
EDFA: پشتیبانی فیبر اتصال: SC / APC
برجسته:

تجهیزات ترمینال خط نوری

,

دستگاه gpon olt

ترمینال ترمینال خط نوری GPON 8 Port OLT EDFA 2 در 1 پشتیبانی از مدیریت WEB مدیریت دستگاه

کاربرد

OLT + EDFA در فضای باز همه در یک دستگاه تعیین شده برای ارائه 8 پورت PON و سیگنال CATV با مدیریت شبکه. با استفاده از جعبه ضد آب کاملاً آب بندی شده در فضای باز ، OLT و EDFA یکپارچه ، و ماژول پاور ، مسیر نوری ارتباطی داده ها ، ماژول سیگنال catv و غیره. درخواست G / EPON China BC & TV ، و نصب EDFA.F انعطاف پذیر ، که می تواند بر روی جعبه زمین ، ساختمان ، قطب ، طراحی شبکه مختصر ، هزینه کمتری ثابت شود ، ما را در برنامه نوری سرعت می بخشد.

مشخصات محصول

GPON: با استاندارد IEEE802.3ah و (YD / T 1475-2006) مطابقت داشته باشید

خازن سیستم: VISTA 2600R single PON از 128 دسترسی حداکثر به ترمینال پشتیبانی می کند ، به طور کامل پیکربندی که می تواند 1024 ONT را پشتیبانی کند.

رابط بالادست: از گزینه های مختلف رابط LAN.GE و رابط 10G پشتیبانی کنید. پشتیبانی از سبک های مختلف رابط های شهری ، برای انتخاب GE یا XE بستگی به شبکه دارد.

پشتیبانی از IP67 از ریخته گری آلومینیوم ، برای دیدار با محیط سخت در فضای باز.

قابلیت اطمینان بالا: پشتیبانی از قدرت دوگانه ، مصرف کم مصرف ، کاهش هزینه فروش

SNMP: پشتیبانی از پروتکل SNMP ، Telnet.

کارایی

  • پشتیبانی از درگاه PON با چگالی بالا ، پشتیبانی کامل از دستگاه 1024 ONT ، ظرفیت بزرگتر از جعبه OLT معمولی است. هر درگاه PON از 1:12 نسبت تقسیم پشتیبانی می کند (بیشترین اتصال را می توانید با 128 ONU) ، ماژول نوری PON پلاگین داغ ، طولانی ترین فاصله انتقال 20 کیلومتر است.
  • پشتیبانی از محافظت از افزونگی فیبر PON ، پیوند به طور خودکار در هنگام کار نادرست تغییر می کند.
  • توانایی کامل تجارت PON ، پشتیبانی از محاسبه تخصیص پهنای باند پهنای باند محاسبه DBA ، با عملکرد DBA ، همه کاربران می توانند پهنای باند 2.5 گیگابیت بر ثانیه را به طور منطقی به اشتراک بگذارند
  • پشتیبانی از عملکرد غنی اترنت ، جداسازی VLAN ، محافظت از درگاه ، اتصال MAC ID ، اتصال به آدرس IP ، محدود کردن سرعت درگاه ، فن آوری صف ، فلورایک و غیره.
  • سیستم امنیتی کامل ، ارسال بسته های سخت افزاری ، پیام های شناسایی شده و فیلتر شده به طور موثر ، پشتیبانی از آدرس MAC از حفاظت خودکار حمله ARP و مسدود کردن خودکار کاربران ، از حمله به پیام های پروتکل جلوگیری می کند. از DDoS ، CPU بر روی حفاظت فعلی و VRRP و غیره پشتیبانی کنید ، برای جلوگیری از ترافیک غیرقانونی یا غیر طبیعی به شبکه ، در برابر انواع ویروس محافظت کنید ، از امنیت سیستم مدیریت تجهیزات اطمینان حاصل کنید.
  • بسیاری از مشاغل ، پشتیبانی کامل از تجارت دو لایه ، پشتیبانی از QinQ و QoS ، پشتیبانی ACL L2 ~ L7 ، 80bates فیلتر سر پیام IP؛ ارائه تضمین کیفیت خدمات QoS با کیفیت بالا برای عملکردهای چند سرویس.
  • مدیریت و نگهداری عملکرد بسیار متمرکز ، تجارت کامل ، ارائه یکپارچه پروتکل انتقال و اتصال شبکه ، مدیریت آدرس ، مدیریت دامنه ، مدیریت ایمنی ، مدیریت دسترسی کاربر و غیره. عملکردهای OAM شامل پیکربندی ، زنگ هشدار ، نظارت بر عملکرد ، جداسازی گسل و مدیریت ایمنی و غیره است.
  • EDFA فن آوری تقویت دوپ اربیم ، ورودی واحد ، خروجی چندگانه با WDM را تصویب می کند

مورد پارامترهای فنی
OLT ظرفیت سیستم بالاترین نسبت 1: 128 ، پشت پهنای باند 128G ، ظرفیت جدول MAC: 32K
رابط درگاه GE دو طرفه ، پورت Multimegabyte دو طرفه ، 8 درگاه PON
ویژگی رابط PON میزان انتقال (GPON): 2.25 گیگابیت بر ثانیه ؛ میانگین درخشان پورت PON: + 2dBm ~ + 7dBm؛ درگاه PON که دارای حساسیت نوری است: بالاتر از امنیت -27dBm: مکانیسم تأیید اعتبار ONU
VLAN پشتیبانی از استاندارد VLAN ، QinQ ، QinQ انعطاف پذیر
عملکرد سه گانه مسیریابی استاتیک پشتیبانی ، Ripv1 / vK2 ، ​​OSPF ؛ ظرفیت مسیریابی میزبان:
EDFA طول موج نوری ورودی (نانومتر) 1545-1560
محدوده توان نوری ورودی (dBm) -3 ~ + 10 قدرت ورودی استاندارد + 3DBm
CATV از دست دادن طول موج عبور می کند 0.8
جداسازی نوری CATV و OLT 40
مقدار اختلاف توان خروجی -0.5 ~ + 0.5
دامنه قابل تنظیم توان خروجی + 0.5 ~ -4.5
ضریب صدا / صافی بدست آورد ≤5 (+3 dBm ، @ 1550nm) / 0.3
قدرت نشت ورودی / خروجی ≤-30
از بین رفتن بازتاب ورودی / خروجی نوری SC 53 SC / APC (پیشخوان صورت)
پورت و قدرت خروجی نوری 2 پورت 18 ~ 23 اختیاری (به جزئیات عادی مراجعه کنید)
CNR / CTB / CSO (dB) ≥50 / ≥63 / ≥63 (+ 3dBm ، @ 1550nm)
مکانیکی منبع تغذیه / برق 265 AC AC165
دمای کار / ذخیره سازی -15 ~ 55 / -35 ~ 75
حداکثر درجه حرارت نسبی ذخیره سازی 85 5 5
اندازه 175 × 345 × 175 (نصب دیواره)

نمودار بلوکی

اطلاعات تماس
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

تماس با شخص: Lynn

تلفن: +86 18049633403

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)